Jdi na obsah Jdi na menu
 


zkoušky SCH/VPG 3.10.2010

16. 10. 2010

bany-stopa.jpg

Na zkoušky nastopilo 7 lidí, 2 háravé feny, 3 neháravé feny a 2 psi. Pavel se zlatým retrívrem Ronnym nastoupili na zkoušku FPr 2, Petra Březinová s Arnoštem, Petra Vetchá s Bindi a Blanka Krejčí s Bany nastopili na zkoušku FPr 1 a Peťa Pekárková s Casey, Pája Dohnalová s Ciri a Terka Smolová s Ariel nastoupili na zkoušku BH. Všichni účastnící zkoušek byli z našeho klubu a všichni zkoušky úspěšně splnili.

Pan rozhodčí Venhauer posoudil zkoušky spravedlivě,poradil nám kde ještě zapracovat a u zkoušky BH tu a  tam přimhouřil oko. Počasí bylo ideální jak pro pachové práce tak pro poslušnosti, ani ne zima ani ne teplo a celý den zataženo,ale nespadla ani kapička.

pa030444.jpg

Zkoušky pořádané na podzim na konci výcvikové sezóny mají ukázat a nějakým způsobem zhodnotit naší celoroční práci. I na těchto zkouškách se ukázalo spostu nešvarů které v nácviku hlavně poslušností stále přetrvávají,je potřeba se nad tím zamyslet a přizpůsobit se v nácviku individualitě každého psa a hlavně systematicky postupavat tak,aby na konci vypadal cvik opravdu tak,jak ho předepisuje zkušební řád!!!

Pája s Cirdou si úspěšným složením zkoušky BH splnili podmínky pro přestup do pracovní třídy a tímto jim gratulujeme

Ještě bych se chtěla zmínit o Peti Pekárkový a Casce. Jejich poslušnost byla pa030453.jpgtémě bezchybná. Všechny zkoušky i závody na které Peťa letos nastoupila se nesly v tomtu duchu. Výkon Peti byl na konci zkoušek pochválen i  panem rozhočím a pan rozhodčí Venhauer nepochválí jen tak za něco Chtěla bych tímto Peti moc poděkovat za předvedené výkony a skvělou reprezentaci naší a hlavně její práce a popřát jí spostu úspěchů nejen s Caskou ale i s jejím dalším psem ať už to bude jakékoliv plemeno.

Samozřejmě děkujeme vedoucí zkoušek Lucce Dufkové a také všem kteří se na nás přišli podívat a podpořit nás a kteří jistě sami se svými psi na nějakou tu zkoušku již brzy nastoupí.

Fotky ze zkoušek naleznete zde, video zde.