Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkoušky KJ ČR Brno 24.10.2010

28. 10. 2010

Na zkoušky nastoupilo 9 lidí z toho 7 z našeho klubu. Na zkoušku ZOP nastoupili: Vlasta Novotný s Bonnou, Martin Falhar s Kirou, Jirka Mȍhwald s Fronym, Pája Dohnalová s Ciri, Terka Ondráčková s Argem, Jindřiška Šmejkalová s Deanem. Na zkoušku ZPU 1 nastoupila Lucka Dufková s Kenem.

Počasí nám přálo. Paní rozhodčí byla spravedlivá a začínajícím psovodům vždy vysvětlila co se od nich na vyšších zkouškách bude očekávat a cestu jak je toho možné docílit.

V podstatě pro všechny psovody (kromě Páji a Jindřišky) kteří nastoupili na zkoušku ZOP to byla první zkouška na kterou se svými psy nastoupili. Myslím si že to pro ně byla dobrá zkušenost a dobré zhodnocení jejich práce. Sami si na vlastní kůži vyzkoušeli co obnáší trénink a samotné nastoupení na zkoušku. Doufám že tato základní zkouška pro ně byla motivací k další práci a přípravě na další zkoušky.

Páji Dohnalový bych chtěla poblahopřát k jejich třetí zkoušce složené za tento rok. Budeme muset zapracovat na stopách a dopilovat chůzi aby si příští rok mohla na ty stopařský zkoušky a třeba i na nějaký ten závod

Jinřišce Šmejkalové bych chtěla poblahopřát ke druhé zkoušce kterou s Deanem tento rok složili. A hlavně k tomu jak obrovský kus práce spolu udělali,je to skoro až neuvěřitelné. A samozřejmě velká gratulace ke skoro přenesení

Vlastovi Novotnému bych chtěla poblahopřát k jejich první zkoušce. Za ten půlrok se taktéž posunuli o obrovský kus dopředu. Do příštího roku přeju minimálně splněnu tu jedničku

Martinovi Falharovi gratuluji k první zkoušce kterou s Kirou splnili, je vidět že spolu s fenkou máte úžasný vztah a doufám že příští rok nastoupíte na další zkoušky nejenom z poslušnosti ale i ze stop.

Terce Ondráčkové k jejich první ( a v žádném případě ne poslední) zkoušce. Je skoro neuvěřitelné jak moc se dá poslušnost za týden dopilovat, blahopřeju

Jirkovi Mȍhwaldovi blahopřeji k neuvěřitelnému zvládnutí psa během  dvou dnů. Doufám že na cvičák začnete zase chodit pravidelně a příští rok už složíte všechny zkoušky na které nastoupíte

A samozřejmě bych chtěla poblahopřát k jako vždy skvělému výsledku na zkoušce ZPU1 Lucce Dufkové,jste šikovní a pořád se dá co zlepšovat,takže proč s tím nezačít hned

Taky bych ráda poděkovala vedoucí zkoušek Petře Vetché a Páje Dohnalové a Petře Pekárkové za natáčení a Páji za krásné video které naleznete zde.

Děkuju všem že na všech zkouškách vystupujete sportovně a předvádíte že máte skvělý vztah se svým psem a že je vidět že výcvik je pro vás i pro vašeho psa zábavou, to je totiž mnohem důležitější než počet dosažených bodů na zkoušce