Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkoušky KJ Brno

18. 7. 2010

Na zkoušku ZOP nastopili 2 psi a 2 feny,1 pes nastoupil na zkoušku ZPU1. 4 psovodi byli z našeho kynologického klubu a všichni 4 zkoušku úspěsně splnili.

V 8 hodin ráno jsme s paní rozhodčí a vedoucí zkoušek Petrou Vetchou odjeli na stopu. Už od rána bylo velké horko které se postupem času ještě zvětšovalo. Po příjezdu ze stop náslledovaly individuální poslušnosti ZOP a po ní poslušnost dle ZPU1. Pak následovala skupinová poslušnost ZOP a po ní ZPU1. Celé zkoušky byly ukončené kolem 11 hodiny a tak jsme se naštěští vyhnuli největšímu horku. I tak byla na psech v průběhu zkoušek znatelná únava z tepla,ale nakonec se nám podařilo se s tím úspěšně vypořádat. Paní rozhodčí nám poradila co do příště zlepšit a povzbudila nás do další práce.

Všem kteří zkoušku úspěšně splnili (Petra Březinová s Arnoštem, Blanka Krejčí s Banny, Tereza Smolová s Ariel, a Lucka Dufková s Kenem) gratuluji a děkuji pomocníkům: Vlastovi Novotnému za přenášení psů, a Jarmile Borkové a Maxovi za pomoc při skupinových cvicích.