Jdi na obsah Jdi na menu
 


zkoušky KJ Brno 18.9.2011

20. 9. 2011

verca-a-gaya.jpgNa zkoušky nastoupili 4 psovodi z našeho klubu a všichni zkoušku úspěšně splnili. Na zkoušku ZOP nastoupili: Veronika Hlávková s Gayou, ing. Jiří Durdík s  Aimy a Andrea Dobrovolná se Sophi. Na zkoušku ZPU 2 nastoupila Lucie Dufková s Kenem.

Navzdory předpovědi počasí nám celý den vyšel na počasí krásně. Svítilo sluníčko,ale nebylo vedro. O půl deváté jsme vyrazili na stopy. Se stopami neměl ani Keno ani malý knírač nastupující na zkoušku ZPU1 nejmenší probblém. Ihned po návratu ze stop proběhly všechny poslušnosti a skupinové cviky. Poslušnosti všech našich členů byly povedené a myslím si úměrné věku nastupujících psůPo poslušnostoch nastupovala Lucka Dufková s Kenem na obranu.eimy.jpg

Ráda bych poděkovala paní rozhodčí která spravedlivě zkoušky posoudila a dala psovodům cenné rady pro další práci. Dále bych ráda poděkovala figurantovi Jiřímu Frankovi za profesinoální práci na obraně. Velké dík samozřejmě také patří vedoucí zkoušek Pavla Dohnalové.

Hlavně bych ale ráda pogratulovala Verči Hlávkové a Andree Dobrovolné k jejich první, a doufán že ne poslední, složené zkoušce z výkonu Gratulace samozřejmě patří také všem ostatním, kteří zkoušky úspěšně splnili.labrador.jpg

Fotky ze zkoušek, za které děkujeme Ivetě Tóthové, nejdete zde a zde.