Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


zkoušky dle NZŘ 5.6.2011

8. 6. 2011

Na zkoušky nastoupilo 9 lidí z toho 6 psovodů z našeho klubu a všichni naši psovodi zkoušky úspěšně splnili. Na zkoušku ZVV1 nastoupila Petra Březinová s Arnoštem a Petra Vetchá s Bindi. Na zkoušku ZZO nastopili: Hana Urbanová s Wiki, Lucie Nejedlá s Fíkem, Martin Falhar s Kirou a Jana Procházková s Nellou.peta.jpg

Stopy probíhaly na louce za Třebíčí a obě Petry si ze stop odvezli přes 90 bodů Poslušnosti pak proběhly na našem cvičáku. Velice krásnou poslušnost ZZO ohodnocenou 57 body předvedla malá kníračka Nella s Janou Procházkovou. Svoji první, a doufám že ne poslední, zkoušku si zde také úspěšně složili Hana Urbanová s labradorkou Wiki a Lucie Nejedlá s jorkšírkem Fíkem. Hezkou poslušnost předvedl také Martin Falhar s flatem Kirou. Za poslušnosti v kategorii ZVV1 si obě Petry opět zasloužily přes 90 bodů.

Poslední oddíl zkoušek-obrany probíhali také na našem cvičáku. Zde předvedla téměř bezchybnou obranu Petra Vetchá s Bindy. Tuto obranu ohodnotil pan rozhodčí Jiří Hammer zaslouženými 97 body. Petra s Arnoštem si z obran odnesli 82 bodů.

Děkujeme jako vždy úžasnému panu rozhodčímu Jiřímu Hammrovi, taktéž úžasnému figurantoovi Jiřímu Frankovi a za tyto zkoušky rozhodně největší dík patří vedoucímu zkoušek Pavlovi Kašíkovi

Za fotky, které naleznete zde, děkujeme Lucce Nejedlé.

fik.jpg

wiky.jpg