Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubové závody

14. 6. 2012

1.9. bude na našem cvičišti probíhat klubový závod:

v sobotu bude sraz ve 13:30 na cvičáku a ve 14:00 hodin by se mělo začít závodit. Předpokládám že do 17:00 hodin by mělo být odzávoděno. Po té proběhne brigáda takže kdo může vzít křoviňáky tak je prosím přivezte a bylo by potřeba vysekat kraje placu a vytrhat trávu která nejde posekat kolem avie,ohniště, kadibudky a odkladaček. Také je potřeba uklidit v avii a uklidit kadibudku. Během brigády se vše připraví na grilování a brigáda tak bude postupně přecházet v grilování Byla bych moc ráda kdyby nás na grilování zůstalo co nejvíc takže doporučuji po závodech odvézt psa a auto a nechat se přivézt nebo dojít pěšky  Předpokládáný konec grilování není znám a v neděli po závodech je pro jistotu zrušen výcvik 

Na závody si vemte psa,pamlsky a hračky pro psa.

Na GRILOVÁNÍ bych nakoupila pro každou osobu,včetně těch kteří chtějí přijít jenom pomoct nebo se podívat 2 plátky masa (kuřecí a vepřový) a koupila bych kečup,hořčici,chleba a zeleninu. Pak by se cena rozpočítala na všechny. Zbytek věcí včetně pití si přinese každý sám. Pokud by někdo nechtěl maso tak ať mi to dá co nejdřív vědět že s ním nemám počítat.

 

Závodit se bude ve 2 kategoriích:

- pokročilí (ti co mají složenou jakoukoliv zkoušku)

Terka s Argem

Jindřiška s Deanem

Jiří s Aimy

Majka s Coudym

Pája s Ciri

Iveta s Bellou

Lucka s Kenem

Verča s Gayou

Peťa s Casey

Pavla Zamykalová s Cassinčiným bratrem

 

- začátečníci (ti co zatím žádnou zkoušku složenou nemají)

Alena s Apollem

Peťa s Conny

Erika s Blackem

Petr s Pris

Sára s Hetty

 

Soutěžilo by se samozřejmě v poslušnosti a cviků s poslušností spojených. V každé kategorii by bylo 10 cviků po 10 bodech. Jednotlivé cviky a jejich hodnocení by se všichni zúčastnění dozvědli až v den závodu. Jednotlivé cviky totiž nebudou probíhat podle žádného zkušebního řádu,ale budou mnou vymyšlené Vzhledem k tomu že se mi velice líbí mondioring tak určitě můžu prozradit že některé závodní cviky budou mondioringem inspirované Ale ještě jednou zdůrazňuji že by šlo o cviky z poslušnosti a o cviky na kontrolu psa takže závod by byl naprosto vhodný pro jakákoliv plemena.