Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová trička

22. 6. 2012

Koncem léta budu doobědnávat klubová trička, takže kdo budete mít zájem o tričko tak mi prosím pošlete mail s potřebnými informacemi (brezinova-petra@seznam.cz):

Typ trička:

Velikost: najdete po kliknutí na obrázek vybraného trička (tričko se zvětší) a dole pod obrázkem a popisem trička najdete možnost: Rozměry produktu: PDF

Barva trička: bude tyrkysová (č. 44)

Na zádech bude černo červený znak klubu.

Na přením díle bude na levé straně nahoře černá silueta psa plemene které vlastníte (ideálně celého psa)+ jméno vaše a vašeho psa tak jak mi to pošlete do mailu.

Silueta + jména jsou ovšem potřeba předělat do programu Corel takže budeme muset ještě sehnat někoho kdo nám to vytvoří (neumíte to někdo???). Siluetu vašeho plemene a nápisy tak jak je chcete mít na tričku prosím poslat do mailu.

Cena: když jsme si nechávali dělat trička poprvé vyšlo nás jedno tričko na 400 Kč,ale to se najednou objednávalo 22 triček. Počítejte tedy s cenou raději o něco vyšší. Než bych objednávku potvrzovala pošlu nejprve počty triček a nechám si poslat cenu za jedno tričko. Terpve až by se všichni, kteří by si tričko chtěli objednat, vyjádřili k ceně tak bych objednávku potvrdila. Takže ale nejdříve potřebuji vědět, kdo by měl o tričko zájem

tricka.jpg